Batak Oyunu

Üyeliksiz Batak Oyna

okey oyna

Üyeliksiz Batak Oyna oyunu, genel olarak 4 oyuncu üzerinden oynanan ve oldukça zevkli olan bir iskambil oyun türüdür. Klasik batak oyunu, gömmeli batak oyunu, koz maça batak oyunu ve eşli batak oyunu olmak üzere toplamda 4 farklı türü bulunan batak oyunu, örneğin pişti oyununa oranla biraz daha strateji gerektirmesi sebebiyle deneyim gerektirir.

Batak oyunu daha çok yetişkinlere hitap ediyor ve özellikle taktik gerektirmesi sebebiyle bilinçli bir şekilde oynanması gerekiyor. Batak oyunu başlıca özelliklerinden biri de, pişti oyununda olduğu gibi toplamda 52 iskambil kağıdı ile oynanmasıdır.

Üyeliksiz Batak
Üyeliksiz Batak

Üyeliksiz Batak oyunu, Amerika Birleşik Devletleri’nde keşfedilerek dünya çapında ilgi görmeye başlamıştır. Ülkemizde de yaygın olarak oynanan batak oyunu pişti oyununda olduğu gibi ücretli ve ücretsiz bir şekilde oynanabilir. Batak oyunu genellikle 4 oyuncu üzerinden oynanır ve A,K,Q, J, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 kart

Üyeliksiz Batak

Üyeliksiz En çok tercih edilen iskambil oyunlarından biri olan batak, kahvehanelerde, online batak oyunu web siteleri üzerinden günün her saati ve haftanın tamamında ücretsiz bir şekilde oynanabilir. Ayrıca, batak oyunu ev ortamında da oynanabilir. Batak oyunu tıpkı pişti oyununda olduğu gibi eğlence veya hobi amaçlı oynanır. Batak oyunu belirli kurallar ve puanlamalar dahilinde oynanır ve oyun süresi ise oyuncular tarafından belirlenir.

Üyeliksiz Batak Oynama

Üyeliksiz Batak oyunu sayesinde günlük stres, ruhsal gerginlik, yorgunluk ve hafif düzeyli depresyon belirtileri azaltılabilir, zihinsel egzersiz oyunu olan batak bu sayede zihinsel gelişimi de destekleyerek unutkanlık, demans gibi zihinsel rahatsızlıklara maruz kalma riski düşürebiliyor. Bu sayede güne daha enerjik ve pozitif bir şekilde başlamak ve yüksek öz güvene sahip olabilmek açısından yaşamınızda batak oyununa yer vermenizi tavsiye ederiz.

Batak Oyunu Oynamak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir? Batak oyunu oynanabilmesi için öncelikle 4 oyuncuya, 4 adet oyun tahtasına ve 52 iskambil kağıdı olması yeterlidir. Batak Oyunu İlk Kez Hangi Ülkede Ortaya Çıkmıştır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Batak Oyunu Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile sizlerde rakiplerinizi yenerek puanları kazana bilir. Kendinizi en iyi oyuncular listesinde göstere bilirsiniz. Batak Oyunları arasında popülerliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Sitemap - İmage Sitemap

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.