Batak Oyunu

Batak Oyunu

okey oyna

Batak iskambil kâğıt oyunları içinde en çok oynanan oyundur. Arkadaş toplantılarının ve stresli iş gününün ardından keyif verici olan batak oyunu çok eğlencelidir. Sitemiz batak oyunu oynama imkânı sunan bir sitedir. Sitede ücretsiz olarak batak oyunu indirebilir ve oynayabilirsiniz. Her zaman arkadaşlarınızı çağırıp batak için zaman ayıramayabilirsiniz. Batak oyunu oyna ile hemen sitemize girin ve batak oynayın. Zamanınız daha keyifli geçsin.

Batak Nasıl Oynanır?

Batak 4 şekilde oynanan bir oyundur. En çok ihaleli batak oynanır. İhaleli batağın yanı sıra eşli batak, maça kozlu batak ve gömmeli batak türleri vardır. Genelde dört kişi ile oynanır. Herkese 14 kâğıt dağıtılır ve koz belirlenir. İlk alan kişi kozu belirler. El belirleme sayısı en az beştir. Pas diyen kişi hiç el almamalıdır. El aldığı takdirde batar. Herkes belirlediği sayıyı almaya çalışır. Eşli batakta en az yedi söylenir. Gömmeli batak 3 kişi işe oynanır ve yere 4 tane kâğıt kapatılır. Batak oyunu oyna ile ister canlı batak ister bilgisayar ile oynama imkânı bulun.

Üyelik Olmadan Batak Nasıl Oynanır?

İnternet ortamında batak oynatan siteler üyelik şartı getirmişlerdir. Sitemiz batak oyunu için üyelik şartı aramaz. Sitemizi cep telefonu veya bilgisayara indirerek batak oynamanın keyfini sürebilirsiniz. Batak oyunu oyna ile zamanınız daha güzel geçecek ve oyun arkadaşı edineceksiniz. Sitemizde tüm batak türlerini indirmeniz mümkündür. Sitemize üye olmadan canlı batak imkânı bulabilirsiniz. Canlı batak oynarken açılan masaya oyuncu davet edebilir veya başka bir masaya geçebilirsiniz. Sitemiz en iyi batak oynama ve batak indirme sitesidir. Hiç sorun yaşamadan hızlı bir şekilde batak indirebilirsiniz. İnternetiniz olduğu sürece canlı batağı günün her saati oynayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Batak Oyunu Oynama başlıklı makalemizde Batak Oyunu ve Batak Oyunu Nasıl Oynanır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Batak Oyunu Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile sizlerde rakiplerinizi yenerek puanları kazana bilir. Kendinizi en iyi oyuncular listesinde göstere bilirsiniz. Batak Oyunları arasında popülerliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Tema destek : batak oyna

Sitemap - İmage Sitemap

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.