batak oyunu

Batak Oyunu Oynama

Eski zamanlarda batak sadece kıraathanelerde oynanan bir oyun olsa da günümüzde birçok kafede gençler tarafından da oynanan çok eğlenceli bir oyundur. Batak oyunu nasıl oynanır? Batakta toplamda 4 çeşit kart bulunur. Bunlar sinek, maça, kupa ve karodur. Bu her çeşit karttan 1’den 10’a kadar sayılar ve joker, kız ve papaz bulunur. Yani toplamda 52 kart bulunur. Oyun 4 kişi ile oynanır ve kartlar karıştırılarak 13’er tane her kişiye dağıtılır. Eline en yüksek kartlardan gelen kişi koz söyler ve oyun ona göre oynanılır. Oyunu kolay bir şekilde öğrenebilmek için bir süre boyunca oynamak gerekir. Bu nedenle batakindir.net sitesi üzerinden hem oynanabilir hem de elektronik cihazınıza indirebilirsiniz.

Online Batak Nasıl Oynanır?

Birçok kişi batak oyunu nasıl oynanır? Merak etmektedir. Batak batanindir.net sitesi üzerinden online olarak oynanabilmektedir. Fakat henüz oyunu tam olarak öğrenmeyen kişiler için de bilgisayara karşı oynamak da mümkündür. Bu sayede oyunu kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmeniz sağlanır. Telefona indirilen uygulama sayesinde bilgisayara karşı oyun oynarken internet bağlantısı gerekmez. Bu sayede şarjınızı çok fazla götüren bir uygulama değildir. Oyunu oynayan çok fazla kullanıcı olduğu için rakip gelmesini beklemeden hemen oyuna başlayabilirsiniz.

Telefona veya Bilgisayara Batak Uygulaması Nasıl İndirilir?

Telefona veya bilgisayarınıza batak uygulamasını sitemiz üzerinden indirmeniz mümkündür. Android telefonlara apk uygulama olarak indirebilmektedir. Bu sayede telefonunuzda herhangi bir yavaşlama veya hafıza dolması gibi sorunlar yaşamanız engellenir. Bu sayede hem canlı hem de üye olmadan istediğiniz şekilde oynama imkânınız bulunur. Birçok kişi site üzerinden batak oyunu nasıl oynanır? Sorusuna yanıt bulmaktadır. Eğer sizde batak oynamak, öğrenmek istiyorsanız batakindir.net sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Batak Oyunu Kuralları Nelerdir? başlıklı makalemizde Batak Oyunu ve Batak Oyunu Kuralları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Batak Oyunu Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile sizlerde rakiplerinizi yenerek puanları kazana bilir. Kendinizi en iyi oyuncular listesinde göstere bilirsiniz. Batak Oyunları arasında popülerliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Sitemap - İmage Sitemap

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.