Batak Oyunu

Batak Oyunu Oyna

okey oyna

Batak oyunu genellikle dört kişi ile oynanan bir oyundur. Arkadaş ortamlarında oynanan bu oyun ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. İster canlı olarak , ister sanal ortamda oynayabilirsiniz. Firma sizler için tüm kolaylığı sağlamaktadır. Firmamız açmış olduğu batak oyunu oyna sitesi ile boş zamanlarınızı batak oynayarak geçirebilirsiniz. Her sitede oynanmayan bu oyun firmamız sizler için üyelik yada oyun için siteye giriş yapıldığı zaman hiçbir ücret talep etmemektedir. Otomatik olarak açılan pencerede oluşturulan arkadaş grubu ile oyunu oynayabilirsiniz.

Gömmeli Batak Oyunu

Gömmeli batak oyunu üç kişi ile oynanan bir oyundur. 52’şer kağıt oyunculara 16’şar adet eşit olarak dağıtılır. Dağıtıldıktan sonra dağıtan kişinin elinde ekstra 4 adet kağıt kalır. Bu kağıtlar otomatik olarak ters çevrilir. Her tur oyun başlayan kişide biter. Kağıtlar döndüğü zaman yerdeki kağıttan çekilir. Sanal ortamın en zevkli oyunlarından biridir. Site tamamen oyuncuların isteği doğrultusunda hazırlanan batak oyunu oyna sitesi kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Oyunun birçok çeşidi bulunup sitede istediğiniz batak oyununu oynayabilirsiniz.

Eşli Batak Oyunu Nasıl Oynanır

Eşli batak oyunun diğer batak oyunlarından farkı karşınızdaki kişi ile ortak bir şekilde oyun oynamanızdır. Karşı karşıya oturan kişilerden kim kız söylerse karşı ortak olan tarafın eli masaya açılır. Normalde diğer batak oyunu çeşitlerinde ihale 5′ ten değil de 7’den açılır. Ekranda batak oyunu oyna linki çıkmaktadır. Seçtiğiniz batak oyun çeşidi ekranı otomatik olarak önünüze açılır. Oyun çeşidine göre de arkadaş isteği gönderip oyuna başlayabilirsiniz. Aynı zamanda ekran kamerasından kiminle oynadığınızı görebilirsiniz. Sohbet eşliğinde oyunun tadını çıkarmak mümkündür. Site yönetimi oyunculara gerekli bilgilendirmeler yapmaktadır. Sitede hem keyifli dakikalar geçirip, hem de sosyal arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Batak Oyunu Kuralları başlıklı makalemizde Batak, Batak Oyunu ve Batak Oyunu Kuralları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Batak Oyunu Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile sizlerde rakiplerinizi yenerek puanları kazana bilir. Kendinizi en iyi oyuncular listesinde göstere bilirsiniz. Batak Oyunları arasında popülerliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Sitemap - İmage Sitemap

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.