batak oyunu

Batak Oyunu Nedir?

Batak oyunu 52 adet iskambil kâğıdından oluşan, 4 kişi olarak eşli ya da birey halinde oynanabilen bir tür kâğıt oyunudur. Hiç bilmeyen iskambil kâğıdı oyunu seven kişilerce sorulan batak oyunu nedir? Sorusu basitçe; Stratejik zekâ ve oyun takibi yaparak oynanan bu iskambil kağıtlarıyla oynanan eğlenceli bir oyun türüdür. Birçok çeşidini de içinde barındıran 52 iskambil kâğıt destesiyle oynanan batak oyunu nedir? online olarak internet mecrasında evde, ofiste, dışarıda ya da internetin olduğu her yerde eğlenmek ve keyifli vakit geçirebilmek amacıyla kısa zamanda öğrenilerek oynanabilen bir oyundur cevabı verilebilmektedir.

Batak Oyunu Kuralları Nelerdir?

Batak oyunu kurallarını öğrenmeden önce ilk bilinmesi gereken batak oyunu nedir? Sorusunun cevabıdır. Öncelikli olarak oynanılacak olan oyunun ne olduğunu bilmek rakibe karşı her zaman önde olmak demektir.

Batak oyunu kuralları başlıca 2 kuraldan oluşmaktadır. Bunlardan ilki oda ve salon kurallarını dikkate almak, ikincisi ise rakiplere karşı hile kullanmamaktır. Sitemiz içerisinde bulunan kurallar sekmesine tıklayarak bütün kural ve önceliklere göz atabilirsiniz. Kurallara uyulmadığı takdirde herhangi bir aykırılık tespiti durumunda üyelik cezasına kadar gidebilen özverili bir süreç izlemekteyiz.

Batak Oyunu Taktikleri Nelerdir?

Sürekli iyileşme ve gelişmeyi hedeflediğimiz batak oyununda sürekli iyileştirmeler ve yeni eklenen taktikleri bulunduruyoruz. Batak oynamak incelik ve taktik öğrenmekle devam eden bir ustalaşma sürecinde keyif alınan bir oyun türüdür.

Oyun içerisinde size blöf yapılıp yapılmadığını anlamak için oyunu çok iyi okuyup gözlemlemek ve tahminlerde bulunmak gereklidir. Konsantrasyon bu oyunda en önemli taktiklerden biridir. Bir diğer önemli taktik ise ihaleye girip girmeme kararındaki o ince noktadır. Eliniz sadece maça diye koz girerseniz ve elinizde as, papaz ve kız üçlüsü dışarıdaysa oyunu sırf kozla bile kaybetme ihtimaliniz yüksektir. O nedenle bu oyunda dikkat dağınıklığına yer yoktur.

Bir önceki yazımız olan Batak Oyunu Oyna başlıklı makalemizde Batak, Batak Oyunu ve Batak Oyunu Oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Batak Oyunu Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile sizlerde rakiplerinizi yenerek puanları kazana bilir. Kendinizi en iyi oyuncular listesinde göstere bilirsiniz. Batak Oyunları arasında popülerliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Sitemap - İmage Sitemap

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.