batak oyunu

Batak Oyunu İhaleli Nasıl Oynanır?

Ülkemizde milyonlarca kişi tarafından genci yaşlısı fark etmeksizin oynanan oyunlardan birisi olmaktadır. Masa ve iskambil oyunları arasında en çok tercih edilen oyunların başında gelen batak, basit kurallardan oluşuyor. İhaleli, eşli, gömmeli ve koz maça olarak 4’e ayrılan batakta en çok tercih edilen tür ise ihaleli batak olarak karşımıza çıkıyor. Batak oyunu ihaleli nasıl oynanır? Sorusunun cevabı sadece birkaç cümle ile açıklanabilecek kadar kolaydır. Sitemizden ihaleli batağa giriş yaptıktan sonra siz de dâhil olmak üzere 4 oyuncuya 13’er kart dağıtılır. Böylece oyun başlamış oluyor. Ardından oyuncular ellerinin durumuna göre minimum 5 diyerek ihaleyi almayı çalışır. Son olarak elindeki güçlü grup koz olarak seçilir ve oyuncu oyunu başlatır.

Mobil Cihazlarla İhaleli Batak Oynamak

Batak severlere hizmet vermekte olan firmamız, sektördeki en hızlı alt yapı sistemlerini kullanmaktadır. Böylelikle firmamız en kaliteli hizmeti siz batak severlerin evlerine kadar ulaştırmayı başarıyor. Bilgisayarlarınızın dışında cep telefonlarınız ve tabletlerinizle de sitemizden faydalanabilmeniz mümkün oluyor. İnternet erişimi sağladığınız her alanda internet sitemize ulaşarak hızlıca eğlenceye dahil olabiliyorsunuz. Batak oyunu ihaleli nasıl oynanır? Kısa sürede sizler için oluşturulmuş olan oyun odalarında oyunu deneyimleyerek kavrayabiliyorsunuz.

Batak Oynamak İçin Üye Olmak Gerekli mi?

Sitemize giriş yaptıktan sonra sizler için batak çeşitleri ve tercihinizi gerçekleştirdikten kısa süre sonra batak oynayabileceğiniz oyun odaları bulunuyor. Batak oyunu ihaleli nasıl oynanır? Öğrenmek ve bu oyunda uzmanlaşmak istiyorsanız ihaleli batak seçimiyle oyuna giriş yapabilirsiniz. Sitemize dilerseniz mail yoluyla üye olabilir dilerseniz de facebook profilinizle giriş yapabilirsiniz. Ancak üye olmadan batak oynamak istiyorsanız, bu kullanıcılarımız için de misafir girişi yapılarak oyunlara dâhil olmak mümkün oluyor.

Bir önceki yazımız olan Batak Oyunu Oyna başlıklı makalemizde Batak, Batak Oyunu ve Batak Oyunu Oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Batak Oyunu Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile sizlerde rakiplerinizi yenerek puanları kazana bilir. Kendinizi en iyi oyuncular listesinde göstere bilirsiniz. Batak Oyunları arasında popülerliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Sitemap - İmage Sitemap

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.